O nas

O Firmie DATECH

DATECH specjalizuje się w usługach informatycznych i okołoinformatycznych, takich jak outsourcing IT, informatyzacja firm, bezpieczeństwo danych, techniczne systemy ochrony obiektów, sieci strukturalne.
Jesteśmy także jedynym głogowskim, niezależnym operatorem telekomunikacyjnym, oferującym internet światłowodowy.
Nasza firma

Prowadzimy wszelkiego rodzaju usługi IT, które wspomogą Cię w osiągnięciu sukcesu

23Lata Doświadczenia w IT

Więcej o Historii Naszego Sukcesu

Usługi IT, które obsługuje DATECH, można podzielić według rodzaju umiejętności wykorzystywanych do świadczenia usługi (projektowanie, budowanie, uruchamianie). Z technicznego punktu widzenia dzielą się one na trzy główne kategorie: usługi procesów biznesowych, usługi aplikacji i usługi infrastruktury.

Specjalizujemy się w dostarczaniu optymalnych rozwiązań.

Zarządzanie gwarancjami IT
Nasze oferty usług poprawiają zadowolenie klientów dzięki bezpiecznemu i wysoce funkcjonalnemu kompleksowemu zarządzaniu gwarancją.
Inżynieria produktu i usługi
Opracuj i proponuj ulepszenia produktu poprzez okresowe i dokładne testowanie, naprawę i udoskonalanie każdej wersji.
System Kontroli Jakości
To więcej niż odpowiedzialność, ale gwarancja od nas, aby zdobyć zaufanie klientów dzięki wysoce niezawodnemu systemowi kontroli jakości.
Technologia integracji infrastruktury
W DATECH stosujemy holistyczne i zintegrowane podejście do modernizacji rdzenia, aby doświadczyć ewolucji technologicznej.
Wysoce profesjonalna kadra
Po uzyskaniu oficjalnego i formalnego szkolenia w zakresie technologii IT i dziedzin technicznych, nasi pracownicy wiedzą więcej niż to, co pokazują.
Zarządzanie bezpieczeństwem informacji
Bezpieczeństwo informacji stało się w ostatnim czasie dużym wyzwaniem, ze względu na coraz częstsze ataki, Z nami możesz czuć się bezpiecznie.
Referencje i partnerzy